')

Opiekunki Niemcy

Prowadzimy działalność polegającą na pomocy w znalezieniu pracy w charakterze opiekunki dla osób starszych w Niemczech, trafiają do Nas osoby chcące podjąć tego rodzaju pracę, my pomagamy w znalezieniu odpowiedniego dla nich podopiecznego i dalej podczas aklimatyzowania się i jakichkolwiek problemów. Na naszej stronie www znajdziecie więcej informacji o naszej ofercie i działalności. Jeżeli decydujecie się na aplikowanie to rozpoczyna się ono od wypełnienia znajdującego się na stronie formularza kontaktowego, zapraszamy.

  • Tytuł wpisu: Opiekunki Niemcy
  • Adres witryny: www.diaconia.pl
  • Data dodania: 21.12.2013 roku
Oceń stronę

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Busy Holandia Łódź

Busy Holandia Łódź »Dodano - 25.09.2013

Organizujemy przewozy międzynarodowe na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia. Klientów zabieramy ze wskazanego adresu i dowozimy pod wskazany adres. Za granicę wyjeżdżamy we wtorki i piątki. Powroty z Niemiec, Holandii i Belgii organizujemy w środy i soboty. Nasze busy wyjeżdżają między innymi z: Łodzi, Radomia, ... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalna Transkrypcja Nagrań | Transkryptor

Profesjonalna Transkrypcja Na »Dodano - 25.09.2013

Transkryptor to firma stworzona po to by świadczyć jak najlepsze transkrypcje. Obsługujemy klientów instytucjonalnych, indywidualnych, małe firmy, duże przedsiębiorstwa. Transkrypcja nagrań wymaga odpowiedniego środowiska do pracy i jasnych zasad, którymi kieruje się transkryptor. Każde nagranie jest przygotowywane do ... zobacz szczegóły wpisu »

Klub malucha Kraków

Klub malucha Kraków »Dodano - 10.10.2013

Momi Klub to placówka dla maluchów w wieku od 12 mc. do 3 lat, w którym nasze maluchy na sto procent znajdą kompetentną opiekę i miłą i przyjazną atmosferę. W dzisiejszych czasach bardzo mała ilość osób może pozwolić sobie na całodobową opiekę nad maluszkami. Rozwiązaniem dla zapracowanych mam jest prywatny żłobek Krak... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro Rachunkowe Doradców Podatkowych Dorota Łabno, Anna Markowicz

Biuro Rachunkowe Doradców Pod »Dodano - 11.10.2013

Biuro rachunkowe, prowadzone przez doradców podatkowych, Dorotę Łabno i Annę Markowicz, oferuje pełną obsługę podmiotów gospodarczych. Oferta usług księgowych skierowana jest dla wszystkich podmiotów gospodarczych, niezależnie od prowadzonej formy opodatkowania i obejmuje: księgi handlowe;księgę przychodów i rozchodów;... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia z bhp

Szkolenia z bhp »Dodano - 15.10.2013

Jeżeli jesteś właścicielem firmy budowlanej, to przede wszystkim musisz zapisać osoby pracujące w twojej firmie na odpowiednie szkolenia. Proponujemy szereg różnego rodzaju szkoleń, jakie doskonale przygotują pracowników do pracy. Oferujemy szkolenia bhp Śląsk, dzięki czemu pracownicy będą prawidłowo zachowywać się w m... zobacz szczegóły wpisu »

Kabiny hydromasażowe sklep internetowy

Kabiny hydromasażowe sklep in »Dodano - 21.11.2013

W naszym sklepie znajdziesz różnorodne typy kabin hydromasażowych, wanien czy również kabin natryskowych. Proponujemy wyśmienite a także przystępne cenowo kabiny hydromasażowe sklep internetowy o różnorodnych wymiarach. Oferowane przez nas wanny sklep internetowy są śliczne i eleganckie, oferujemy zarówno wanny zwykłe ... zobacz szczegóły wpisu »

Malowanie-remonty.warszawa.pl

Malowanie-remonty.warszawa.pl »Dodano - 12.02.2014

Cechą charakterystyczną ekipy remontowej Malkom jest dopasowanie się do oczekiwań klienta, precyzja w czasie wykonywania prac oraz pomoc na etapie planowania czy choćby transportu materiałów. Klient dostaje kompleksowość usług. Malowanie ścian i sufitów okazuje się najłatwiejszym i niedrogim sposobem na zmianę swojego ... zobacz szczegóły wpisu »

Architekt wnętrz

Architekt wnętrz »Dodano - 29.05.2014

Prawdziwego designera można poznać po tym, że w miejscach gdzie inni dostrzegają wyłącznie problemy natury budowlanej potrafi dostrzec piękno. Studio MyMolo świadczy usługi w zakresie architektury krajobrazu oraz dodatkowo brandingu. Zakład MyMolo ma na swoim koncie wiele zakończonych projektów z których każdy został d... zobacz szczegóły wpisu »

Butle gazowe Warszawa

Butle gazowe Warszawa »Dodano - 08.08.2014

Butle z gazem są dostarczane przez firmę Laguna przy użyciu specjalistycznych wozów, które są w pełni bezpieczne. Jeżeli potrzebują Państwo butli z Co2, Propan lub Propan-Butan to proszę się z nami skontaktować. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz profesjonalnie wykonaną usługę. ... zobacz szczegóły wpisu »

Fotograf ślubny Konin, Fotografia ślubna Konin, Wideofilmowanie Ślubne Konin

Fotograf ślubny Konin, Fotogr »Dodano - 05.09.2014

Nasze zdjęcia ślubne tworzone przez Fotograf ślubny Konin, cechują się znaczną precyzją o drobiazgi, nawet te malutkie. Pracując dla Państwa pragniemy zaoferować Wam Drodzy Kontrahenci usługi takie jak: Fotografia ślubna Konin, wideofilmowanie ślubne Konin. Naszą pasją jest fotografia już od wielu lat, dlatego nie będą... zobacz szczegóły wpisu »