')

Opiekunki Niemcy

Prowadzimy działalność polegającą na pomocy w znalezieniu pracy w charakterze opiekunki dla osób starszych w Niemczech, trafiają do Nas osoby chcące podjąć tego rodzaju pracę, my pomagamy w znalezieniu odpowiedniego dla nich podopiecznego i dalej podczas aklimatyzowania się i jakichkolwiek problemów. Na naszej stronie www znajdziecie więcej informacji o naszej ofercie i działalności. Jeżeli decydujecie się na aplikowanie to rozpoczyna się ono od wypełnienia znajdującego się na stronie formularza kontaktowego, zapraszamy.

  • Tytuł wpisu: Opiekunki Niemcy
  • Adres witryny: www.diaconia.pl
  • Data dodania: 21.12.2013 roku
Oceń stronę

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Taśmy pet

Taśmy pet »Dodano - 06.08.2013

Podczas czasu szkolnego każde dziecko dosłownie w każdej chwili korzysta z taśmy klejącej, która pozwala złączyć co najmniej dwa składniki i zsumować je w jedyną całość. Jest to także potrzebne również w dalszym czasie młodzieżowym, bo wtedy także da się spotkać chwile, w czasie których przydadzą się taśmy. Tak również... zobacz szczegóły wpisu »

Najlepszy catering Warszawa

Najlepszy catering Warszawa »Dodano - 06.09.2013

Najlepszy catering Warszawa! Gastro Team to firma cateringowa, która funkcjonuje od kwietnia 2001 stale rozwijając się i poszerzając swoją działalność. Mimo, iż warszawski rynek gastronomiczny bogaty jest we wszelkiego rodzaju usługi cateringowe, stworzyliśmy firmę, na której można polegać w każdym calu. Mamy duże możl... zobacz szczegóły wpisu »

Ocieplenia pianką

Ocieplenia pianką »Dodano - 10.09.2013

Masz zamiar zrobić fachowe ocieplenia pianką? Jeśli tak pozwól zrobić to nam! Jesteśmy zespołem fachowców którzy potrafią radzić sobie z nawet nie prostymi pracami! Izolacje pianką idealnie sprawdzają się przy prędkim montażu okien i drzwi. Wszelkie dane odnośnie wykorzystywanych przez nas technologii dostępne są na st... zobacz szczegóły wpisu »

Interior Design Furnishings - Wardrobes, cabinets, sliding door, glass partitions

Interior Design Furnishings - »Dodano - 16.09.2013

he AL27-2 Series System is one of Komandor's latest aluminum system using hanging doors and allowing for the use of various filling materials for each side of doors. The Hanging glass Doors System allows for the creation of horizontal door divisions at different heights and, in addition, combining various 10 mm thick l... zobacz szczegóły wpisu »

Klub malucha Kraków

Klub malucha Kraków »Dodano - 10.10.2013

Momi Klub to placówka dla maluchów w wieku od 12 mc. do 3 lat, w którym nasze maluchy na sto procent znajdą kompetentną opiekę i miłą i przyjazną atmosferę. W dzisiejszych czasach bardzo mała ilość osób może pozwolić sobie na całodobową opiekę nad maluszkami. Rozwiązaniem dla zapracowanych mam jest prywatny żłobek Krak... zobacz szczegóły wpisu »

Stoły do bilarda

Stoły do bilarda »Dodano - 15.10.2013

W wielu klubach można spotkać rozrywkę jak bilard. Mnóstwo klubowiczów lubi w niego grać wbijając małe kulki do łuz. Więc, jeżeli posiadasz lokal, w jakim można zjeść, wypić piwo, a także miło spędzić czas z przyjaciółmi, to musisz wstawić stół do gry w bilarda w swoim klubie. Polecamy różnego rodzaju stoły bilardowe, ... zobacz szczegóły wpisu »

Mieszkania Poznań Sołacz

Mieszkania Poznań Sołacz »Dodano - 21.10.2013

Monday Development SA to prężnie ewoluująca firma deweloperska realizująca inwestycje lokalowe, biurowe i gruntowe na obszarze Poznania i jego sąsiedztw. Zespół działa na poznańskim rynku od 2003 roku. Taktyka firmy zakłada aktywność w trzech segmentach rynku nieruchomości: średniej wielkości budowle biurowe, nowoczesn... zobacz szczegóły wpisu »

Buty do szkoły

Buty do szkoły »Dodano - 17.12.2013

To nadzwyczaj ważkie, ażeby dziecko miało dobre obuwie zapewniające mu bezpieczeństwo przed upadkiem, w związku z tym proponujemy sprawdzone oraz fachowe obuwie antypoślizgowe dla dzieci. Mało tego w ofercie naszej firmy znajdują się też buty do szkoły. Każde obuwie dla dzieci oferowane przez naszą firmę jest sporządzo... zobacz szczegóły wpisu »

Kancelaria prawna Szczecin

Kancelaria prawna Szczecin »Dodano - 18.04.2014

Skwira dostarcza pełne usługi w temacie doradztwa prawnego dla podmiotów indywidualnych firm. Zespół adwokatów składający się na kancelarię to niezwykle wyszkoleni adwokaci z rozległym doświadczeniem i wielkimi sukcesami. Skwira zajmuje się klientami w temacie praw morskich, cywilnego, prawa karnego, i również od nieda... zobacz szczegóły wpisu »

Zawory pneumatyczne

Zawory pneumatyczne »Dodano - 28.05.2014

Zaciski hamulcowe i zestawy naprawcze do zacisków to produkty których sprzedaż prowadzi firma Elerte. Wśród sprzedawanych zacisków można znaleźć hamulce niemieckiej firmy Knorr-Bremse, amerykańskiego dostawcy systemów bezpieczeństwa Wabco, szwedzkiej spółki Haldex oraz korporacji Meritor. Elerte prowadzi też regeneracj... zobacz szczegóły wpisu »